+371 220 10 754
I-V: 9:00-16:00

 

 

2024. gada 19. marts


Svarīgs paziņojums par produktu atsaukšanu. Lūdzu, izlasiet un nekavējoties
rīkojieties!

Attiecas uz: BABY-SAFE 5Z un BABY-SAFE 5Z2 zīdaiņu autokrēsliņa rokturu
problēma

 

 

 

 

 

 

Izplatīts no 2023. gada 13. janvāra

Brīvprātīgs atsaukums sakarā ar atdalīšanās risku no roktura

Britax Römer ir nolēmis brīvprātīgi atsaukt visus BABY-SAFE 5Z un dažus BABY-SAFE 5Z2 modeļus, kas ražoti līdz 2023. gada 21. oktobrim (uz citiem modeļiem šis atsaukums neattiecas). Pastāv iespējama drošības problēma, jo starp šo zīdaiņu sēdeklīšu rokturi un sēdekļa korpusu var izveidoties sprauga, parasti tikai vienā pusē. Plaisa neietekmē autokrēsliņa darbību transportlīdzeklī vai sadursmes gadījumā, tomēr pastāv potenciāls drošības risks, ja zīdaiņu sēdeklīti pārvadā ārpus transportlīdzekļa. Retos gadījumos rokturis var negaidīti atdalīties, izraisot pēkšņas korpusa kustības un/vai pārsteidzot personu, kas pārnēsā sēdeklīti. Tas var izraisīt BABY-SAFE 5Z vai BABY-SAFE 5Z2 nokrišanu vai sadursmi ar citiem priekšmetiem un neveiksmīgos apstākļos izraisīt zīdaiņa traumas, piemēram, skrāpējumus vai sasitumus.

Ko jums vajadzētu darīt

Ja jums ir BABY-SAFE 5Z vai BABY-SAFE 5Z2, lūdzu, pārbaudiet mūsu tīmekļa vietnē www.baby-safe-check.com, vai jūsu produktu var skart šī problēma (uz dažiem BABY-SAFE 5Z2 tas neattiecas). Ja jūsu iegādātā prece ir sarakstā, lūdzu, nekavējoties pārtrauciet lietošanu. Ja jums ir nepieciešams lietot zīdaiņu autokrēsliņu, lūdzu, izmantojiet to tikai automašīnā un nenesiet, izmantojot rokturi. Visi skartie modeļi BABY-SAFE 5Z un BABY-SAFE 5Z2 tiks jums bez maksas nomainīti pret jaunu drošu produkta versiju BABY-SAFE PRO vai līdzvērtīgu produktu. Lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni www.baby-safe-check.com , lai pieprasītu sava izstrādājuma nomaiņu.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected]

Mēs atvainojamies par iespējamām neērtībām, ko tas var radīt. Mēs ļoti nopietni uztveram savu izstrādājumu drošību, un, ja pamanām jebkādas iespējamas problēmas, mūsu pienākums ir rīkoties ātri.

Novērtējiet mūs